ŻEGNAMY NASZEGO KOLEGĘ PREZESA

Z wielkim żalem żegnamy Naszego Kolegę Prezesa Wojciecha Panasiuka. Pełniąc swoją funkcję 17 lat zawsze był człowiekiem wytrwałym i konsekwentnym w działaniu, dlatego nie poddawał się nigdy, był optymistą. Żył dla innych, zawsze wyciągał swoją pomocną dłoń i można było liczyć na jego wsparcie. Wszyscy, mając w pamięci dobre chwile i piękne wspomnienia, żegnamy dziś śp. Wojciecha Panasiuka.

~Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych~

Pracownicy Eko-Bugu, Urzędu Gminy Terespol i jednostek organizacyjnych.

Łobaczewianki na XVIII Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej - Tuczna 2018
II miejsce zespołu HARD GOCK na przeglądzie "KRÓTKIE SPIĘCIE" w Siedlcach
100. Rocznica Odzyskania Niepodległości w Gminie Terespol

Kliknij aby powiększyćUdział w Obchodach Święta Niepodległości jest potwierdzeniem wielkiego szacunku i wdzięczności wobec Polaków, którzy walczyli o wolną i niepodległą Ojczyznę. Dla tych, którzy w walce poświęcili  to co najcenniejsze - oddali swoje życie z umiłowania ziemi ojców. Dzięki tej ofierze mamy własne terytorium, godło, flagę, hymn, własny język, a także inne wartości narodowe związane z naszą tożsamością. Niech pamięć o Polakach, którzy oddali życie za wolną i niepodległą Polskę, będzie głęboko zapisana w naszych sercach i umysłach.

Uwaga KONKURS !

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursach: plastycznym oraz na przygotowanie prezentacji multimedialnej