Międzynarodowy turniej piłki halowej w Terespolu

Kliknij, aby powiększyćDnia 9 grudnia w hali sportowej MOK w Terespolu odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej halowej. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn: Twierdza Kobylany I, Twierdza Kobylany II, Granica Terespol I, Granica Terespol II, drużyna z Brześcia oraz Lutnia Piszczac. Drużyny rywalizowały w systemie gry ,,każdy z każdym’’. W pierwszym meczu rywalizowały między sobą drużyny z Twierdzy, wynik spotkania zakończył się wygraną Twierdzy Kobylany II 2:0, dwoma trafieniami popisał się Michał Nowicki.

Informacja dot. wydania publikacji promujących Gminę Terespol

Narodowa Wystawa Rolnicza z udziałem Koła Aktywnych Kobiet

Kliknij aby powiększyćW Poznaniu 30 listopada 2018r. rozpoczęła się Narodowa Wystawa Rolnicza, która wpisuje się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W otwarciu wystawy wziął udział Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Podkreślał rolę jaką odegrali mieszkańcy wsi w naszej historii, oraz ich wpływ na rozwój gospodarczy.

Informacja - BAL SYLWESTROWY

Koło Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego informuje,
iż Bal Sylwestrowy organizowany w świetlicy wiejskiej
w Łobaczewie Małym jest imprezą "koszyczkową"
skierowaną do wszystkich mieszkańców gminy.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje u przewodniczącej Koła:
                      pani Jolanta Gawryluk tel. 607 298 263

MIKOŁAJKI 2018
ŻEGNAMY NASZEGO KOLEGĘ PREZESA

Z wielkim żalem żegnamy Naszego Kolegę Prezesa Wojciecha Panasiuka. Pełniąc swoją funkcję 17 lat zawsze był człowiekiem wytrwałym i konsekwentnym w działaniu, dlatego nie poddawał się nigdy, był optymistą. Żył dla innych, zawsze wyciągał swoją pomocną dłoń i można było liczyć na jego wsparcie. Wszyscy, mając w pamięci dobre chwile i piękne wspomnienia, żegnamy dziś śp. Wojciecha Panasiuka.

~Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych~

Pracownicy Eko-Bugu, Urzędu Gminy Terespol i jednostek organizacyjnych.