FERIE 2019
Złote Gody w Gminie Terespol

„...Po cóż żyjemy, jeśli nie po to, by życie  czynić łatwiejszym dla siebie nawzajem?”

George Eliot

Kliknij aby powiększyć3 lutego 2019r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol spotkali się dostojni Jubilaci, którzy w sposób szczególny uczcili piękne Jubileusze 50-cio, 55-cio, 60–cio i 65 – cio lecia zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji swą obecnością zaszczycili zaproszeni na uroczystość goście Wójt Gminy Terespol Pan Krzysztof Iwaniuk, Przewodniczący Rady Gminy Terespol Pan Mieczysław Romaniuk, Zastępca Wójta Gminy Terespol Pan Bogdan Daniluk, Skarbnik Gminy Terespol Pani Edyta Maruda, Radny Powiatu Bialskiego Pan Wojciech Mitura, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Terespolu Pan Rafał Miszczuk, ks. Proboszcz Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kobylanach Zbigniew Rozmysł.

VI Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek – Kobylany 2019

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 20 stycznia 2019r. odbyła się VI edycja Powiatowego Noworocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Wszystkich przybyłych uczestników i gości przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest.

Przegląd jak co roku przeznaczony był dla solistów i zespołów z powiatu bialskiego. Do konkursu zgłosiło się 23 solistów oraz 8 zespołów. Uczestnicy występowali w 5 kategoriach. Każdy solista i zespół wykonywał jedną kolędę lub pastorałkę z akompaniamentem lub z podkładem muzycznym.

27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

Wielkimi krokami zbliża się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wspierając tę szlachetną inicjatywę przekazujemy na licytację
płyty i autografy gwiazd zeszłorocznej edycji Przeglądu
Kultura bez Granic :)

Gadżety można licytować 13 stycznia 2019r. od godz. 16.00
w hali sportowej MOK w Terespolu!

VI Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Kobylany 2019