Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

KIERMASZ WIELKANOCNY JUŻ ZA NAMI...
  • 1637 czytań

Wspólne zdjęcie z uczestniczkami konkursu na Najpiękniejszą Babę WielkanocnąW niedzielę 20 marca w Urzędzie Gminy Terespol w Kobylanach odbył się Kiermasz Wielkanocny organizowany przez Gminne Centrum Kultury.

Celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami wielkanocnymi, ale przede wszystkim była to też okazja do tego by zaopatrzyć się w oryginalne stroiki i ozdoby na stół wielkanocny.

>>> Galeria zdjęć <<<


DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL
  • 1567 czytań

„Kobieta jest jedną wielką epicką powieścią:
są w niej wszystkie wątki - dramat, miłość, radość i codzienność...”

Gwiazda wieczoru - Pani Halina FrąckowiakEmil Strauss

Dzień 13 marca 2016 r. w Urzędzie Gminy Terespol zapisał się na karcie historii wyjątkowym spotkaniem przygotowanym dla Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Gości w tym wyjątkowym dniu przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pani Dorota Szelest, natomiast gospodarz Gminy Terespol Pan Krzysztof Iwaniuk oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Mieczysław Romaniuk złożyli serdeczne życzenia i wznieśli toast na cześć wszystkich zebranych na sali kobiet. Po części oficjalnej delegacje strażaków z OSP z Gminy Terespol obdarowały Panie kwiatami oraz upominkami.

>>> Galeria zdjęć <<<


KIERMASZ WIELKANOCNY W KOBYLANACH

Kliknij aby powiększyć


KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BABĘ WIELKANOCNĄ
  • 956 czytań
HARD GOCK na Przeglądzie Zespołów Rockowych "ROCKwMOK 2016"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Zespół HARD GOCK działający przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach zakwalifikował się do Przeglądu Zespołów Rockowych ROCKwMOK 2016, który odbędzie się 19 marca w Międzyrzecu Podlaskim.

TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI !!!

Kliknij aby powiększyć


PISMO DOTYCZĄCE ŚWIETLICY W MAŁASZEWICZACH DUŻYCH

Kliknij aby powiększyć