Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Wakacyjna Zabawa Rodzinna w Małaszewiczach Małych
  • 1144 czytań

Kliknij by otworzyć galerię zdjęć7 sierpnia 2016 r. w Małaszewiczach Małych odbyła się kolejna edycja „Wakacyjnej Zabawy Rodzinnej”. Do głównych założeń tego rodzinnego święta, oprócz radości i wspólnej zabawy należą: promowanie zdrowego stylu życia, promowanie wartości rodzinnych oraz podkreślanie roli rodziny w procesie wychowywania dzieci i młodzieży. Ponadto spotkanie miało  charakter kulturalno – sportowy i profilaktyczny.

>>> Galeria zdjęć <<<


Z wizytą w Brześciu - DNI MIASTA BRZEŚĆ
  • 1049 czytań

Kliknij aby powiększyćW ostatni weekend lipca w Brześciu odbyło się doroczne święto miasta. Na zaproszenie mera miasta Brześć przybyło wiele delegacji krajowych i zagranicznych z partnerskich samorządów. Wśród nich byli także przedstawiciele Gminy Terespol – Wójt Krzysztof Iwaniuk oraz Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Romaniuk.

>>> Galeria zdjęć <<<


Od poniedziałku 1 sierpnia startujemy z "MOLAMI KSIĄŻKOWYMI"

Kliknij aby powiększyćZa nami kolejny już blok zajęć wakacyjnych z QUILINGU. Zapraszamy do obejrzenia efektu pracy dzieci  podczas zajęć świetlicowych:

>>> Galeria zdjęć <<<

A już od poniedziałku 1 sierpnia startujemy z zajęciami o tajemniczej nazwie: „MOLE KSIĄŻKOWE”, na których wykonamy niebanalne, pomysłowe i kolorowe zakładki do książek. Na pewno ucieszą one oko każdego czytelnika! Oczywiście zapraszamy do korzystania ze zbiorów BIBLIOTEKI OBJAZDOWEJ :)


ZAPRASZAMY NA DYSKOTEKĘ POD CHMURKĄ!!

Kliknij aby powiększyć


INFORMACJA GBP
Informujemy, iż w dniach 25.07.2016 - 05.08.2016
Gminna Biblioteka Publiczna czynna jest
w godzinach od 7.30 do 15.30.

Gmina Terespol z wizytą na Placu Wolności w Białej Podlaskiej z okazji ŚDM