Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

II NABÓR - KULTURA BEZ GRANIC 2016


Ogłoszenie o II Naborze

Zapraszamy do składania ofert
na XIII Przegląd Folklorystyczny "KULTURA BEZ GRANIC 2016" organizowany 3 lipca 2016 roku
w następujących konkursach:

- prowadzenia działalności handowej

Szczegóły w zakładce po lewej
"Kultura bez granic 2016"
lub >>> kliknij tutaj <<<


PIKNIK Z KSIĄŻKĄ - KOBYLANY 22 MAJA 2016
  • 1354 czytań

22 maja 2016 roku przy Prochowni w Kobylanach odbyła się pierwsza odsłona „Pikniku z książką”. Inicjatorem imprezy była Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylanach, działająca w strukturach Gminnego Centrum Kultury. Organizatorkami natomiast były Panie Bibliotekarki m.in. z: GBP w Kobylanach, Zespołu Szkół im. Orła Białego w Kobylanach, Szkoły Podstawowej im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Neplach oraz z Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach.

>>> Galeria zdjęć <<<


I MIEJSCE DLA "ŁOBACZEWIANEK" na XXII Festiwalu Pieśni Maryjnej
  • 1385 czytań

W niedzielę 15 maja 2016r. w Leśnej Podlaskiej odbył się XXII Festiwal Pieśni Maryjnej. Wystąpiło 20 wykonawców byli to soliści, zespoły wokalne, oraz chóry. Poziom wykonawców był bardzo wysoki. Gminę Terespol reprezentował zespół „Łobaczewianki” z Łobaczewa Małego, który wykonał dwie pieśni maryjne: Matko pocieszenia” oraz „Piękna Tyś jest”.


>>> Galeria zdjęć <<<PIKNIK Z KSIĄŻKĄ W KOBYLANACH
NASI SZTANGIŚCI Z BRĄZOWYMI MEDALAMI
  • 837 czytań

W dniach 5 – 8 maja 2016 roku w Zamościu odbyły się „Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów”. W zawodach wystąpiło ogółem 233 zawodniczek i zawodników. Bardzo dobre wyniki uzyskali młodzi sztangiści GCK Kobylany. Z brązowymi medalami powrócili Julia Popis kat. wag. 58 kg (94 kg w dwuboju) i Kacper Bogusz kat. 45 kg (94 kg). Miejsce tuż za podium wywalczyła Kinga Ciura Kat. 48 kg (76 kg), która brązowy medal przegrała wyższą wagą ciała. Wszyscy nasi zawodnicy wywalczyli lokaty w pierwszych szóstkach w swoich kategoriach wagowych, co pozwoliło na zajęcie IX miejsca w klasyfikacji klubowej, wśród 41 zespołów.

>>> Galeria zdjęć <<<


WYSTAWA "NASI SĄSIEDZI" W ŚWIETLICY W KOROSZCZYNIE

Kliknij aby powiększyć