Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

MANDORIA - rozrywka w Mieście Przygód!
  • 78 czytań

W piątek 9 lutego 2024r. po raz ostatni w te ferie, wybraliśmy się na rodzinną wycieczkę do miejsca pełnego przygód i atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. A miejscem tym jest Mandoria, która znajduje się tuż obok Łodzi, w miejscowości Rzgów.  Skupiając się na odkrywaniu tego Miasta Przygód na pierwszy plan wysuwają się: karuzele, roller-coastery, rowerki wodne, zjeżdżalnie oraz olbrzymi małpi gaj. Oprócz głównych atrakcji i licznych gier zręcznościowych, Mandoria oferuje swoim gościom również strefę gastronomiczną. W międzyczasie można spotkać mandoriańskie maskotki – psotne fretki lub wziąć udział w zabawach z animatorami. Całodniowy pobyt w tym tematycznym parku niewątpliwie dostarczył pozytywnych wrażeń wszystkim uczestnikom piątkowego wyjazdu.

>>> Galeria zdjęć <<<


Warsztaty z GBP "Breloki LOVE"

Za nami ostatnie zajęcia plastyczne, organizowane w ramach Ferii Zimowych z Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

A przed nami 14 lutego, czyli WALENTYNKI. Z tej okazji uczestnicy czwartkowych spotkań z Biblioteką wykonywali breloki LOVE, które będą mogły wręczyć swojej sympatii lub komuś, kogo darzą wyjątkowym uczuciem w dniu święta zakochanych.

>>> Galeria zdjęć <<<

Mamy nadzieję, że te fantazyjne i bardzo praktyczne breloki posłużą jako nietuzinkowa ozdoba do kluczy, torebki czy plecaka.


WARSZTATY LEGO®

5 lutego 2024r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol odbyły się „Warsztaty EDUKIDO” w ramach „Ferii zimowych z GCK”. Uczestnicy zajęć eksperymentowali z klockami LEGO® i potęgą wiatru.

>>> Galeria zdjęć <<<

Młodzi i mali konstruktorzy wykazali się ogromną kreatywnością w budowaniu działających wiatraków czym pozytywnie zaskoczyli prowadzącą zajęcia Panią instruktor. Dzieci współpracując ze sobą rozwiązywały problemy, uczyły się podstaw techniki, realizowały swoje pomysły, a przede wszystkim świetnie się bawiły.

Dziękujemy serdecznie za udział w zajęciach i kreatywnie spędzony czas!  


Zebranie Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcji Terespol

14 stycznia 2024r. w świetlicy wiejskiej w Michalkowie odbyło się zebranie Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcji Terespol, na którym podsumowano działalność sekcji za 2023r.

>>> Galeria zdjęć <<<

Na spotkaniu gościł m.in. Zastępca Wójta Gminy Terespol Pan Bogdan Daniluk, który nagrodził najlepszych hodowców nagrodami ufundowanymi przez Wójta Gminy Terespol Pana Krzysztofa Iwaniuka.

Niezmiernie cieszymy się, iż możemy wspierać działalność hodowców gołębi pocztowych, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem kultywują szlachetną tradycję sięgającą głęboko w przeszłość.  


BAL KARNAWAŁOWY z GCK

Okres karnawału i ferii zimowych trwa, więc w pełni z niego korzystamy i cieszymy się, że to właśnie z nami spędzacie ten czas!

Jest nam niezmiernie miło, że możemy zapewnić Wam tyle rozrywki i zobaczyć uśmiech na Waszych twarzach!

>>> Galeria zdjęć <<<

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i uczestniczyli w niedzielnym Balu Karnawałowym. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy Wam ogromną frajdę i dostarczyliśmy niezapomnianych wrażeń


WYJAZD RODZINNY DO PARKU WODNEGO "SUNTAGO"

Ciąg dalszy ferii zimowych z GCK Kobylany!

W piątek zaplanowaliśmy wizytę w PARKU WODNYM SUNTAGO, czyli jedynej w swoim rodzaju dżungli, pełnej atrakcji i niespodzianek.

Egzotyczny klimat i relaks pod palmami w środku zimy? W Polsce? Tylko SUNTAGO!

>>> Galeria zdjęć <<<