Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Gminny Dzień Strażaka 2024
sticky


Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Taty
  • 5 czytań

20 czerwca 2024r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylanach odbyły się warsztaty plastyczne z okazji Dnia Taty. Motywem przewodnim zajęć były breloki do kluczy wykonywane z koralików do prasowania. Koraliki układane były na specjalnych szablonach, a następnie prasowane przy użyciu papieru śniadaniowego. Wzory tworzone były nie tylko według instrukcji, ale również dzięki wyobraźni naszych uczestników.

>>> Galeria zdjęć <<<


PIKNIK STRZELECKI 2024 - GALERIA ZDJĘĆ
VI Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Terespol
  • 140 czytań

1 czerwca 2️024r. na terenie łowiska „Wykop” w Kobylanach, po raz szósty spotkali się zapaleni miłośnicy wędkarstwa, którzy wzięli udział w Otwartych Zawodach Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Terespol. Organizatorem było Towarzystwo Wędkarskie „Wykop” przy współpracy z Gminą Terespol oraz Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

>>> Galeria zdjęć <<<

Rywalizacja odbywała się w 2 kategoriach wiekowych 6️-1️2 lat oraz 1️3-1️6 lat. Zwycięzcą mógł zostać wędkarz, który podczas zawodów złowi największą wagowo ilość ryb. Spośród uczestników wyłoniono 6 najlepszych, którym puchary i dyplomy wręczył Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach oraz Prezes Towarzystwa Wędkarskiego „Wykop” Mariusz Antonowicz.


Dzień Działacza Kultury
  • 65 czytań

Kultura to jeden z ważniejszych elementów życia każdego społeczeństwa. Dzięki niej ludzie mogą doświadczać emocji i poznawać nowe rzeczy. Praca w szeroko pojętej kulturze to idealne miejsce dla osób, które kochają fascynujące nieszablonowe zadania. To kontakt z ludźmi o różnych zainteresowaniach z różnych środowisk. To przede wszystkim kreatywność, wielozadaniowość, otwartość na nowe doświadczenia i umiejętność pracy w zespole, często pod presją czasu i kosztem życia prywatnego. To organizacja wydarzeń kulturalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzenie różnorodnych zajęć artystycznych, plastycznych. Ale taka praca to czysta przyjemność, radość z podejmowanych działań i zadowolenia odbiorców.

>>> Galeria zdjęć <<<


VI PIKNIK STRZELECKI