Gminne Centrum Kultury
 Zbliżające się wydarzenia
Przewodnik

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
INFORMACJA DO MIESZKAŃCÓW WSI ŁOBACZEW MAŁY

Kliknij aby powiększyć


Ferie Zimowe z Gminnym Centrum Kultury
  • 16 czytań

Kliknij aby powiększyćPierwszym punktem tygodniowego planu była gra terenowa pn. „Twierdza Pełna Tajemnic”, która odbyła się w obiekcie Dzieło Międzyfortowe Kobylany I. Uczestnicy spotkania posługując się mapą musieli odnaleźć punkty, w których znajdowały się ukryte koperty - wskazówki do dalszego postępowania. Ponadto w każdym z zaznaczonych punktów na mapie można było uzyskać ciekawe informacje o konstrukcji Dzieła Międzyfortowego oraz o jego przeznaczeniu w okresie II wojny światowej. Była to przy okazji spora dawka ciekawej, tajemniczej historii zabytkowego obiektu.  Dodatkową atrakcją było strzelanie z łuku oraz ognisko z kiełbaskami na świeżym powietrzu.


Forotelacje w ferii zimowych z GCK
Spotkanie Noworoczne w Polatyczach
  • 233 czytań

Kliknij aby powiększyćW sobotę (18.01.2020r.) świetlica w Polatyczach wypełniła się gwarem rozmów i dziecięcej zabawy, a wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich spotkania. Cel był niezwykle ważny - poznać się bliżej, zintegrować oraz połączyć przy jednym stole jak największą liczbę mieszkańców, od osób starszych zaczynając, a na dzieciach kończąc. I okazało się to możliwe.

>>> Galeria zdjęć <<<


Choinka Noworoczna w Małaszewiczach Dużych
  • 72 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 12 stycznia 2020r. w świetlicy  wiejskiej w Małaszewiczach Dużych odbyła się „Choinka Noworoczna” dla dzieci. W programie imprezy była część artystyczna w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej. Kolejnymi akcentami spotkania były gry i zabawy, spotkanie z Mikołajem, oraz zabawa taneczna.


XXXIII Plebiscyt Sportowy "Słowa Podlasia"