NOCNY TURNIEJ FC24

29 stycznia 2024r. odbył się otwarty „Nocny Turniej FC24” na konsoli w ramach „Ferii zimowych z GCK”. Do rozgrywek przystąpiło 16 uczestników w różnym wieku. Liczba 16 była idealną do rozegrania meczy systemem pucharowym. Sala konferencyjna Urzędu Gminy zmieniła się w świątynię futbolu. Mimo zimowej aury w środku panowała gorąca atmosfera, pełna ekscytacji i zdrowej rywalizacji. Każdy mecz był zacięty. Nikt nie odpuszczał i walczył do końca. Kilka razy o zwycięstwie decydowała dogrywka, a nawet rzuty karne. Uczestników wspierali kibice, którzy z uwagą i przejęciem śledzili każdą konfrontację.

Noworoczne spotkanie Zespołów, Klubów i Sekcji Sportowych

W dniu dzisiejszym 26 stycznia 2024r. na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach odbyło się „Noworoczne spotkanie Zespołów, Klubów i Sekcji Sportowych” działających na terenie Gminy Terespol, które było podsumowaniem ich dotychczasowej działalności.

Najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie, wysiłek i pracę włożoną w doskonalenie umiejętności artystycznych i sportowych złożył na ręce instruktorów, trenerów i członków Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk.

FERIE ZIMOWE Z GCK 2024 - I TYDZIEŃ
FERIE ZIMOWE Z GCK 2024 - II TYDZIEŃ
Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Kobylany 2024

W ubiegłą niedzielę w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach po raz XI odbył się Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury w Kobylanach, które nieprzerwanie od 2013 roku podtrzymuje i utrwala tradycje świąt Bożego Narodzenia poprzez śpiew kolęd i pastorałek.

W tym roku do przeglądu zgłosiło się 21 solistów oraz 9 zespołów.

KONKURSY DLA MIESZKAŃCÓW OBSZARÓW WIEJSKICH

18 stycznia br.  w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się konferencja inaugurująca cztery konkursy skierowane do mieszkańców obszarów wiejskich: Rolnik z Lubelskiego 2024, Ekolubelskie 2024, Nasz Sołtys 2024 oraz Kobieta Przedsiębiorcza w stylu EKO.

Szczegóły pod linkiem: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/konferencja-inaugurujaca-konkursy-dla-mieszkancow-obszarow-wiejskich/