Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
IX Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol połączony z Mistrzostwami Województwa Lubelskiego Młodzików w podnoszeniu ciężarów
  • 35 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniach 19-20 września 2020r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbył się IX Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol połączony z Mistrzostwami Województwa Lubelskiego Młodziczek i Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów.

>>> Galeria zdjęć <<<

W zawodach wystąpiło 58 zawodniczek i zawodników z klubów z terenu województwa lubelskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich zawodnicy reprezentujący sekcję podnoszenia ciężarów działającą przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.


MECZ: KS TWIERDZA KOBYLANY - RED SIELCZYK

Kliknij aby powiększyć


Turniej Tenisa Ziemnego w grze podwójnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Terespol
  • 88 czytań

Kliknij aby powiększyćW niedzielę 13 września na korcie tenisowym przy Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbył się pierwszy Turniej Tenisa Ziemnego w grze podwójnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Terespol. W rywalizacji wzięło udział 8 par zawodników.

>>> Galeria zdjęć <<<

Organizatorami turnieju byli: Mateusz Prokopiuk, Mateusz Iwaniuk oraz Gmina Terespol i Gminne Centrum Kultury w Kobylanach. 


Konkurs fotograficzny "Żegnamy lato, żegnamy wakacje"
MECZ: KS TWIERDZA KOBYLANY - AZ-BUD KOMARÓWKA

Kliknij aby powiększyć


Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Terespol

Kliknij aby powiększyć