Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
Koncert - MAGDA STECZKOWSKA - KOLĘDY I PASTORAŁKI

Kliknij aby powiększyć


VII Powiatowy Noworoczny Przegl�d Kol�d i Pastora�ek - Kobylany 2020
BOŻE NARODZENIE 2019

Kliknij aby powiększyć


To już ostatnie w tym roku Czwartkowe Szaleństwo w Bibliotece!
  • 80 czytań

Kliknij aby powiększyćOstatnie w tym roku czwartkowe szaleństwo w Bibliotece dobiegło końca. Tym razem w świątecznym klimacie. Na początku uczestnicy zapoznali się z legendami, recepturą i tradycjami wypiekania pierników, a chwilę później rozpoczęła się twórcza i kreatywna zabawa - dekorowanie świątecznych pierników.

>>> Galeria zdjęć <<<

Na zakończenie wszystkie przyozdobione pierniki zostały zapakowane w ozdobną folię. Mamy nadzieję, że taka słodka niespodzianka pod sprawi radość wszystkim domownikom.


ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SENIORALNE W GMINIE TERESPOL
  • 303 czytań

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 15 grudnia 2019r. po raz czwarty odbyło się świąteczne spotkanie dla seniorów z gminy Terespol. Swoją obecnością w tym szczególnym dniu zaszczycili przedstawiciele władz gminy, m.in.: Wójt Gminy Terespol - Pan Krzysztof Iwaniuk, Przewodniczący Rady Gminy Terespol - Pan Mieczysław Romaniuk oraz Sekretarz Gminy Terespol - Pani Danuta Wowczeniuk.

>>> Galeria zdjęć <<<


V Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Terespol w Badmintona już za nami
  • 115 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 29 listopada w Szkole Podstawowej w Kobylanach odbyły się V Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Terespol w Badmintona. Licznie zgromadzeni zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy VIII-VII oraz klasy VI i młodsi.

>>> Galeria zdjęć <<<

Zawody  rozgrywano systemem do dwóch przegranych gier. Po zaciętych meczach stojących momentami na bardzo wysokim poziomie zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju. Pierwsza trójka zawodników otrzymała nagrody rzeczowe i dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo puchary . Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach oraz Gminę Terespol.